هشتمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه به مناسبت روز جهانی مدیریت پروژه

هشتمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه به مناسبت روز جهانی مدیریت پروژه

TÜV® چهارشنبه 28ام مهر 1400

هشتمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه به مناسبت روز جهانی مدیریت پروژه

-

شما به حضور در هشتمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه دعوت هستید.

با در نظر گرفتن شرایط موجود، برای حفظ سلامتی شما عزیزان، هشتمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه در دو روز سه‌شنبه و چهار‌شنبه 11 و 12 آبان ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می‌گردد.
حضور جمعی از مدیران پروژه، اساتید و مدرسان با سابقه و حرفه‌ای از صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، تلکام، IT، صنایع معدنی، راه و ساختمان، آب، برق و سایر شرکت‌های پروژه محور در این رویداد، فرصتی مغتنم را برای تبادل تجربه‌ها و هم‌افزائی فراهم آورده است.
همچنین مستندسازی و ارائه تجارب مدیریت پروژه بخش مهمی از محتوای این رویداد را به خود اختصاص داده است. اگر تجربه‌ای از چالش در زمینه مدیریت پروژه دارید، دریغ نکنید و آن را با سایر بزرگان حوزه کسب‌وکار و مدیریت پروژه نیز به اشتراک گذارید. این فرصت از طریق دو طرح "چالش تجربه" و "ثبت‌نام ویژه" در اختیار شما قرار خواهد گرفت که اطلاعات مربوط به هرکدام از طریق پیوست به حضورتان تقدیم می‌گردد.

 

در این سمپوزیوم سه نوع ثبت‌نام برنامه‌ریزی شده است. ثبت‌نام عادی فردی، ثبت‌نام ویژه و ثبت‌نام سازمانی، که می‌توانید با اطلاع از شرایط هریک از انواع آن در سمپوزیوم شرکت نمایید.

 

ثبت نام فردی عادی

امکانات و ویژگی‌های ثبت‌نام عادی به شرح زیر است:

  • هزینه ثبت‌نام 4,900,000 ریال می‌باشد.
  • به شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه حضور در سمپوزیوم اعطا می‌گردد.
  • شرکت‌کنندگانی که دارای مدارک PMI هستند، تعداد ده PDU برای ارائه به PMI دریافت می‌کنند.
  • ویدئوی سمپوزیوم تا مدتی پس از سمپوزیوم، در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

 

ثبت نام انفرادی ویژه

اگر مدیر یا مالک کسب‌وکاری هستید، می‌توانید یکی از چالش‌ها و یا موقعیت‌های خاصی که در طول پروژه‌ای تجربه کرده‌اید را از طریق این نوع ثبت‌نام ارائه دهید. بدیهی است در خلال این ارائه می‌توانید کسب‌وکار خود را نیز معرفی نمایید و فرصت دیده شدن توسط اسپانسرها و سرمایه‌گذاران را به دست خواهید آورد.

البته لازم به ذکر است این نوع ثبت‌نام در ابتدای امر ملزم تایید موضوع و ارائه‌ی شماست. تنها 40 نفر از بین ثبت‌نام کنندگان پذیرفته خواهند شد که طرح و کسب‌وکار تمام این افراد از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی به علاقمندان ارائه خواهد شد. از بین این 40 شرکت‌کننده برگزیده شده نیز 3 نفر بر اساس آرای کمیته علمی سمپوزیوم و آرای مردمی، فرصت ارائه در سمپوزیوم را خواهند داشت.

در ضمن تمامی امکانات ثبت‌نام عادی نظیر PDU و گواهی‌نامه شرکت در سمپوزیوم، در اختیار افراد ثبت‌نامی ویژه نیز قرار خواهد گرفت.

هزینه ثبت‌نام ویژه 9,900,000 ریال است.

 

جهت ثبت‌نام در طرح ویژه و برای ارائه موضوع خود، لازم است موردی را که تجربه نموده‌اید در قالب طرح STAR برای ما ارسال نمایید. در صورتی که موضوع شما توسط کمیته علمی سمپوزیوم تایید شود، همکاران ما برای ادامه فرایند ثبت‌نام با شما تماس خواهند گرفت.

 

اطلاعات بیشتر درمورد مدل STAR:

کلمۀ STAR مخفف و سرنامِ چهار کلمه است:

Situation (موقعیت): موقعیت یا چالش خود را به طور کامل بازسازی کنید و شرح دهید.
Task
(شرح وظیفه): توضیح دهید در موقعیت مذکور، وظیفه شما چه بوده است.
Action
(اقدامات): اقداماتی که در جهت حل کردن چالش و رفع موانع انجام دادید را به طور کامل شرح دهید.
Result
(نتیجه): نتایج حاصل از اقدامات خود را به طور کامل شرح دهید.
لطفا موضوع ارائه خود را طبق این الگوی حداقلی در یک فایل ورد آماده نموده و از طریق فرم ثبت‌نام ارسال نمایید.

 

ثبت نام سازمانی

اگر تمایل دارید از طریق سازمانتان و به صورت گروهی برای ثبت نام اقدام کنید این مدل ثبت‌نام مختص شماست. ثبت نام گروهی و سازمانی شامل تخفیف می‌شود.

 

مزایای ثبت‌نام سازمانی:

معرفی سازمان در سایت سمپوزیوم (در صورت تمایل، تعداد نفرات ثبت‌نامی از طریق سازمان نیز در سایت درج خواهد شد)
معرفی سازمان به عنوان حامی معنوی در روز برگزاری سمپوزیوم مختص سازمان‌هایی که تعداد بالای 20 نفر را ثبت نام کرده‌اند.
اهدای مدرک حضور در سمپوزیوم برای تمامی شرکت‌کنندگان

تخفیف ثبت‌نام سازمانی به صورت پلکانی بر اساس تعداد اعضای معرفی شده از سمت سازمان از 5% تا 25% در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سمپوزیوم مراجعه فرمایید.

 

 

 

 

 

خواهشمند است موارد پیوست را بررسی نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت‌نام یا شرایط اسپانسری می‌توانید از طریق وبسایت www.ipmday.ir یا شماره تماس‌های 91070222-021 داخلی 119 و 09397071684 با ما در ارتباط باشید.